Pzt – Cmt: 8:00 – 18:00

Hakkımızda

Elektriğin ilk keşfinde kim bilebilirdi ki günün birinde yaşamın onsuz sürdürülemeyeceğini. Çağımızın en temel yapı taşı olan elektrik ısınma, aydınlatma, ulaşım ve benzeri her alanda insanoğlunun yaşam kalitesini ve gelişimini arttırmıştır.

 

Özellikle ülkemizde ekonomik yapının büyümesi, özkaynak çeşitliliği, yatırımcı desteklerinden dolayı; sanayi kuruluşlarının, orta ölçekli yatırımcıların ve yabancı sermayenin üretim tesisleri inşa edilmektedir. Ülkemizde mevcut olan sanayi bölgelerine her geçen zaman bir yenisi eklenmekte bu da enerji ve enerji sistemi ihtiyaçlarını doğurmaktadır. Sanayi kuruluşları kadar konut piyasası da her gün yeni bir projeye ev sahipliği yapmaktadır. Bunun yanında alışveriş merkezleri, iş merkezleri, toplu konutlar, yüksek katlı kompleks yapılar inşa edilmektedir.

 

Firma olarak bu üretim ve gelişim çarkının içinde yer alarak bu çarkın dönüşünü hızlandıran en önemli dişlilerden biri olmayı hedefliyoruz. Firmamız mühendis bakış açısıyla enerji kalitesini, maliyeti ve en önemlisi can güvenliğini göz önünde bulundurarak danışmanlık, projelendirme ve taahhüt işlerini yürütmeyi hedef ve görev olarak görmektedir.

 

“Bırakın doğruları gelecek söylesin ve herkesi eserlerine ve başarılarına göre değerlendirsin. Bugün onların olsun; ama uğrunda çok uğraştığım gelecek, benimdir.”

 

Let the future tell the truth and evaluate each one according to his work and accomplishments. The present is theirs; the future, for which I really worked, is mine.”

Nikola TESLA

 

Şirket Vizyonu

Ülkemizde elektrik sektörüne yön veren bir kurum haline gelip edindiğimiz tecrübe, bilgi birikimi ve sermaye ile öz kaynaklarımızı kullanarak yenilenebilir enerji sektörünü ülkemiz için ekonomik hale getirmektir.

Şirket Misyonu

Misyonumuz, mühendislik bakış açısını kaybetmeden beraber çalıştığımız ya da işini yaptığımız kişi ve kuruluşların menfaatini gözeterek yaptığımız her işin güvenli, ekonomik ve geleceğe yönelik olmasıdır.